10 kwietnia 2010, 11:58
0
Mój skład: --------------Valdes----------- Alves---Puyol---Pique---Maxwell ---------------Sergio----------- -------Xavi-------------Iniesta---- --Messi------Bojan----Pedro/Henry
10 kwietnia 2010, 11:53
robertinho Zrób może oddzielny temat np. "El Classico a tragedia w Somleńsku" i niech tam sobie o niej pogadją
3 października 2009, 21:02
to się bojanowi przyda niech jedzie! :)
25 września 2009, 12:01
szkoda że Bojan kontuzjowany...
23 września 2009, 19:10
Myślę, że Ibra powinien odpocząć tylko szkoda że Bojan też pauzuje mógłby pograć a tak to lipa. ;(
12 listopada 2008, 20:36
Nie znasz się hubymess10, Bojan to świetny napastnik! Widziałeś pierwszego gola z Baselem i gola z Benidorm na wyjeździe?! Na pewno strzeli gola. Visca El Barca, Visca El Bojan!
5 lutego 2009, 22:10
Piękna wrzutka BOJANA (zawsze mu kibicuje ;)) i gol przy słupku Heńka. BRAWO!!!
5 lutego 2009, 22:16
mam podobne zdanie jak Gilbert3... nigdy nie zwątpiłem w Bojana kricia!
5 lutego 2009, 22:17
Tak z innej beczki... jaki marzy się wam Finał LM. mi moich dwóch ulubionych klubów FC Barcelona - Manchester United
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Mój skład:
--------------Valdes-----------
Alves---Puyol---Pique---Maxwell
---------------Sergio-----------
-------Xavi-------------Iniesta----
--Messi------Bojan----Pedro/Henry
0
robertinho
Zrób może oddzielny temat np. "El Classico a tragedia w Somleńsku" i niech tam sobie o niej pogadją
0
to się bojanowi przyda niech jedzie! :)
0
szkoda że Bojan kontuzjowany...
0
Myślę, że Ibra powinien odpocząć tylko szkoda że Bojan też pauzuje mógłby pograć a tak to lipa. ;(
0
Nie znasz się hubymess10, Bojan to świetny napastnik! Widziałeś pierwszego gola z Baselem i gola z Benidorm na wyjeździe?! Na pewno strzeli gola. Visca El Barca, Visca El Bojan!
0
Piękna wrzutka BOJANA (zawsze mu kibicuje ;)) i gol przy słupku Heńka. BRAWO!!!
0
mam podobne zdanie jak Gilbert3... nigdy nie zwątpiłem w Bojana kricia!
0
Tak z innej beczki... jaki marzy się wam Finał LM. mi moich dwóch ulubionych klubów FC Barcelona - Manchester United
0
szkoda że Bojan kontuzjowany...